KONTAKT 

Mapa oddziałów

K-EX Sp. z o.o.

ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce
NIP 959 185 69 95
REGON 260287537
e-mail biuro@k-ex.pl
infolinia

801 702 505
41 31 06 800
22 21 22 800

Online Zadaj pytanie

 

Oddziały regionalne


Miasto

Adres

Kontakt

Białystok

15-691 Białystok

ul. Gen. Kleeberga 16

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

bialystok@k-ex.pl

Bielsko Biała

43-300 Bielsko Biała

ul. Relaksowa 23

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

bielsko@k-ex.pl

Bydgoszcz

85-862 Bydgoszcz
ul. Franza Blumwego 7

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

fax.: 52 561 30 27

tel.: 801 702 505

bydgoszcz@k-ex.pl

Częstochowa

42-200 Częstochowa

ul. Poselska 12/32

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

czestochowa@k-ex.pl

Gdańsk

80-718 Gdańsk

ul. Elbląska 110

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

gdansk@k-ex.pl

Gorzów Wielkopolski

66-400 Gorzów Wielkopolski

ul. Cicha 6

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

gorzow@k-ex.pl

Jelenia Góra

58-500 Jelenia Góra

ul. Okopowa 6

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

jelenia@k-ex.pl

Kalisz

62-800 Kalisz

ul. Złota 74-82

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

kalisz@k-ex.pl

Katowice / Sosnowiec

40-321 Katowice,

ul. Miedziana 10

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

katowice@k-ex.pl

Kielce

26-001 Masłów

ul. Jana Pawła II 45

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

kielce@k-ex.pl

Koszalin

75-132 Koszalin

ul. Mieszka I 22 B

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

koszalin@k-ex.pl

Kraków

30-741 Kraków

ul. Nad Drwiną 8b

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

krakow@k-ex.pl

Lublin

20-315 Lublin

ul. Witosa 10 i 10A

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

lublin@k-ex.pl

Łódź

93-253 Łódź

ul. Srebrzyńska 2/4

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

lodz@k-ex.pl

Olsztyn

10-450 Olsztyn

ul. Piłsudskiego 72D

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

olsztyn@k-ex.pl

Opole

45-315 Opole

ul. Głogowska 35 A

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

opole@k-ex.pl

Piła

64-920 Piła

ul. Krzywa 35

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

pila@k-ex.pl

Płock

09-400 Płock

ul. Przemysłowa 22

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

plock@k-ex.pl

Poznań

61-315 Poznań

ul. Pokrzywno 10a

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

poznan@k-ex.pl

Radom

26-600 Radom

ul. Toruńska 12

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

radom@k-ex.pl

Rzeszów

36-060 Głogów Małopolski

Wola Cicha 154

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

rzeszow@k-ex.pl
Siedlce

08-110 Siedlce

ul. Stefana Starzyńskiego 15

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

siedlce@k-ex.pl
Szczecin

70-789 Szczecin

ul. Dąbska 69

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

szczecin@k-ex.pl

Tarnów

33-111 Koszyce Wielkie

ul. Dobrzańskiego 6 

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

tarnow@k-ex.pl

Świebodzice
k. Wałbrzycha

58-160 Świebodzice

ul. Ofiar Oświęcimskich 30

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

walbrzych@k-ex.pl

Warszawa
(Izabelin, Mościska)

05-080 Izabelin

Mościska, ul. Bakaliowa 1

tel.: 22 244 82 00

fax: 22 355 04 99

tel. kom.: 782 702 326

warszawa@k-ex.pl

Wrocław

55- 095 Długołęka

ul. Wrocławska 33d, hala H

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

wroclaw@k-ex.pl

Zielona Góra

65-001 Zielona Góra

Al. Zjednoczenia 104 A

tel.: 41 31 06 800

tel.: 22 21 22 800

tel.: 801 702 505

zielona@k-ex.pl



Strefa miejska obejmuje miasta:
Białystok, Czechowice-Dziedzice, Bydgoszcz, 
Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, 
Kalisz, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, 
Opole, Piła, Płock, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, 
Tarnów, Świebodzice k/Wałbrzycha, Warszawa 
(Izabelin, Mościska), Wrocław, Zielona Góra
Strefa aglomeracji śląskiej obejmuje miasta:
Katowice , Sosnowiec, Dabrowa Górnicza
Strefa trójmiejska obejmuje miasta:
Gdańsk, Gdynię , Sopot


K-EX Sp. z o.o.
Siedziba i adres: 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 61
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 1 100 000,00 zł
Nr KRS 0000326471 - NIP 9591856995 - REGON:260287537
© 2016 K-EX Sp. z o.o.