KONTAKT 

Mapa oddziałów

K-EX Sp. z o.o.

ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce
NIP 959 185 69 95
REGON 260287537
e-mail biuro@k-ex.pl
infolinia

(41) 31-06-800
(22) 21-22-800

Online Zadaj pytanie

 

Oddziały regionalne


Miasto

Adres

Kontakt

Białystok

15-691 Białystok

ul. Gen. Kleeberga 16

tel.: 85 878-19-60

fax: 85 878-19-70

bialystok@k-ex.pl

Czechowice-Dziedzice

43-502 Czechowice-Dziedzice

ul. Krzywa 8

tel.: 32 215 60 32

fax 32 215 35 90

bielsko@k-ex.pl

Bydgoszcz

85-862 Bydgoszcz

ul. Franza Blumwego 7

tel.: 52 561 30 98

fax: 52 561 30 97

tel. kom.: 782 702 303

bydgoszcz@k-ex.pl

Częstochowa

42-200 Częstochowa

ul. Poselska 12/32

tel./fax: 34 365 02 28

tel. kom.: 782 702 304

czestochowa.express@kolporter.com.pl

Gdańsk

80-718 Gdańsk

ul. Elbląska 110

tel.: 58 764 46 00

fax: 58 764 46 44

tel. kom.: 782 702 305

gdansk@k-ex.pl

Gorzów Wielkopolski

66-400 Gorzów Wielkopolski

ul. Cicha 6

tel./fax: 95 722 52 75

tel. kom.: 782 702 306

gorzow@k-ex.pl

Jelenia Góra

58-500 Jelenia Góra

ul. Okopowa 6

tel./fax: 75 752 31 06

tel. kom.: 782 702 307

jelenia@k-ex.pl

Kalisz

62-800 Kalisz

ul. Złota 74-82

tel./fax: 62 765 94 49

tel. kom.: 782 702 308

kalisz@k-ex.pl

Katowice / Sosnowiec

40-321 Katowice,

ul. Miedziana 10

tel.: 32 788 39 00

tel. kom.: 782 702 309

katowice@k-ex.pl

Kielce

26-001 Masłów

ul. Jana Pawła II 45

tel./fax: 41 345 15 21

tel. kom.: 782 702 310

kielce@k-ex.pl

Koszalin

75-132 Koszalin

ul. Mieszka I 22 B

tel.: 94 311 51 82

tel. kom.: 782 702 311

koszalin@k-ex.pl

Kraków

30-741 Kraków

ul. Nad Drwiną 8b

tel.: 12 342 87 00

fax: 12 342 87 19

tel. kom.: 782 702 312

krakow@k-ex.pl

Lublin

20-315 Lublin

ul. Witosa 10 i 10A

tel.: 81 442 08 50

tel. kom.: 782 702 313

lublin@k-ex.pl

Łódź

93-253 Łódź

ul. Srebrzyńska 2/4

tel.: 42 631 09 09

tel. kom.: 782 702 314

lodz@k-ex.pl

Nowy Sącz

33-111 Koszyce Wielkie

ul. Dobrzańskiego 6

Działania operacyjne i handlowe przejął oddział Tarnów.

Olsztyn

10-450 Olsztyn

ul. Piłsudskiego 72D

tel./fax: 89 537 90 23

tel. kom.: 782 702 316

olsztyn@k-ex.pl

Opole

45-315 Opole

ul. Głogowska 35 A

tel.: 77 444 70 90

fax: 77 444 70 88

tel. kom.: 782 702 317

opole@k-ex.pl

Piła

64-920 Piła

ul. Krzywa 35

tel.: 67 214 40 73

fax: 67 214 40 73

tel. kom.: 782 702 318

pila@k-ex.pl

Płock

09-400 Płock

ul. Bielska 61

tel.: 24 268 27 90

fax: 24 264 79 33

tel. kom.: 782 702 319

plock@k-ex.pl

Poznań

61-315 Poznań

ul. Pokrzywno 10a

tel.: 61 435 28 09

tel.: 61 870 51 59

poznan@k-ex.pl

Radom

26-600 Radom

ul. Toruńska 12

tel./fax: 48 340 27 99

tel. kom.: 782 702 321

radom@k-ex.pl

Rzeszów

35-205 Rzeszów

ul. Wspólna 2

tel.: 17 863 77 85; 17 863 03 10

fax: 17 863 77 85

tel. kom.: 782 702 322

rzeszow@k-ex.pl
Szczecin

70-789 Szczecin

ul. Dąbska 69

tel.: 91 463 09 66, 91 463 09 61

tel. kom.: 782 702 323

szczecin@k-ex.pl

Tarnów

33-111 Koszyce Wielkie

ul. Dobrzańskiego 6 

tel.: 14 627 40 00; 14 627 40 01;

fax: 14 621 02 77

tel. kom.: 782 702 324

tarnow@k-ex.pl

Świebodzice
k. Wałbrzycha

58-160 Świebodzice

ul. Ofiar Oświęcimskich 30

tel./fax: 74 840 83 11

tel. kom.: 782 702 325

walbrzych@k-ex.pl

Warszawa
(Izabelin, Mościska)

05-080 Izabelin

Mościska, ul. Bakaliowa 3

tel.: 22 244 82 00

tel./fax: 22 244 82 43

tel. kom.: 782 702 326

warszawa.express@kolporter.com.pl

Wrocław

55- 095 Długołęka

ul. Wrocławska 33d, hala H

tel.: 71 710 34 00

wroclaw@k-ex.pl

Zielona Góra

65-001 Zielona Góra

Al. Zjednoczenia 104 A

fax 68 470 70 93

tel. kom.: 782 702 328

zielona@k-ex.pl



Strefa miejska obejmuje miasta:
Białystok, Czechowice-Dziedzice, Bydgoszcz, 
Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, 
Kalisz, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, 
Opole, Piła, Płock, Poznań, Radom, Rzeszów, Szczecin, 
Tarnów, Świebodzice k/Wałbrzycha, Warszawa 
(Izabelin, Mościska), Wrocław, Zielona Góra
Strefa aglomeracji śląskiej obejmuje miasta:
Katowice , Sosnowiec, Dabrowa Górnicza
Strefa trójmiejska obejmuje miasta:
Gdańsk, Gdynię , Sopot


K-EX Sp. z o.o.
Siedziba i adres: 25-528 Kielce, ul. Zagnańska 61
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 1 100 000,00 zł
Nr KRS 0000326471 - NIP 9591856995 - REGON:260287537
© 2014 K-EX Sp. z o.o.